• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Сторінка для батьків
Батьківські збори

11.04.16 відбулися класні батьківські збори 9 класу. Розглянуто такі питання: 1. Перспектива дітей на майбутнє 2. Про закінчення навчального року та проведення ДПА 3. Про урочистості щодо випуску учнів 9 класу. 4. Різне. Присутніми на зборах були: Волкова А.М. - директор НВК, Гребенюк Н.І. - ЗДНВР. Майже всі батьки зазначили, що їхні діти всі залишаються на навчання у 10 класі. Гребенюк Н.І. ознайомила присутніх з умовами проведення ДПА. Класний керівник проінформувала батьків про відвідування та успішністсь учнів. Наголосила на тому, що залишається необхідним надання документів щодо пропусків занять. Батьки спланували роботи по ремонту кабінету та проведення урочисточтей до випуску учнів 9 класу. Класний керівник - Осадча Н.І.

Батьківський лекторій.

11 квітня 2016 року класним керівником 8 класу Чемшит Є.О. було проведено батьківський лекторій на тему "Батьки, не будьте впертими!" Було розглянуто причини і наслідки батьківської впертості щодо спілкування зі своїми батьками. Також дано кілька практичних порад,як досягти компромісу із підлітками. Підсумовуючи роботу з батьками, дійшли такого висновку: якщо вони хочуть змінити свою дитину, то почати треба із себе і свого ставленнядо дитини. Терпіння, час, наполегливість,любов і ..."упертюх" вмінитьсці на глазах.

Увага батькам!!!

З 28.03.16 по 04.04.16 в учнів весняні канікули. Щоб вони пройшли без нещасних випадків, батьки повинні пам'ятати: Правила безпеки під-час весняних канікул.

Кiлькiсть переглядiв: 161

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.